SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE ÇEVRE POLİTİKASI

Laren Hotel’s olarak;

Çevremizin, yaşam bütünlüğümüzün korunması ve her geçen gün daha da iyileştirilmesi için doğal kaynaklardan yararlanan sektörümüzün üzerine düşen görevleri yapması gerektiğine inanıyoruz. Tüm çalışanlarımıza bu amacı aşılamak için kapsamlı eğitimler veriyor ve aydınlatan bir tesis olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Doğal yaşamı korumayı ve yeşil alanlarımızı arttırmayı, atıklarımızı kaynağından azaltmayı görev ediniyoruz.

Sürdürülebilirlik yönetim sistemimizin sürekli gelişmesinde; teknolojik yenilikleri, çevresel düzenlemeleri, yöresel faaliyetler ve misafir beklentilerini titizlikle takip ediyoruz ve tedarikçilerimizi bu konu doğrultusunda seçiyoruz.

Tüm paydaşlarımız ile birlikte siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede tatil deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir öneri ve şikayetlerini takip ediyor, şikâyetleri etik davranış kurallarına uygun şekilde çözümlüyoruz. Misafirlerimizi bu konuda şeffaf şekilde bilgilendirerek, şikâyetleri kendimiz için fırsata dönüştürüyoruz.

Antalya bölgesine ait eşsiz tatları size deneyimletmeyi, tarihi güzellikleri sizlere sunmayı ve kültürel mirasımızın tanıtılmasında bir öncü olmayı hedefliyoruz.

Laren Hotel’s olarak;

  1. Atık oluşturmayan uygulamaların benimsenmesi
  2. Atık geri kazanım, yeniden kullanım ve dönüşümü için projeler hazırlanması ve uygulanması
  3. Doğal yaşamın korunması
  4. Enerji tasarrufu sağlanması, yenilenebilir enerji kaynaklarının araştırılması
  5. Su kullanımının kayıt altına alınması ve kaçakların önlenmesi
  6. Çevresel sürdürülebilirlik kapsamında yapılan uygulamaların topluma tanıtılması, özendirilmesi ve toplumun katılımının sağlanması
  7. Gerekli çalışma ortamını sağlamış, çalışma saatleri ve ücretlendirmeye özen gösteren ve tüm yasal düzenlemelere uyum sağlayarak çalışan, çevre sertifikalı tedarikçiler ile çalışmayı hedefliyoruz